Hakkımızda

Hakkımızda;

Okuşlar Sigorta HakkımızdaTicari hayatına 1949 yılında Selahattin OKUŞ un temelini atmasıyla başlayan işletmemiz 1991 yılında OKUŞLAR SİGORTA ARA HİZ LTD ŞTİ ünvanı ile sigortacılık hayatına hızlı bir giriş yapmıştır. Okuşlar Sigorta kurulduğu ilk günden bu yana disiplinli , özverili ve çözüm odaklı çalışmalarıyla tüm Türkiye çapında 20,000 i aşkın sigortalıya kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.
Her geçen gün sayısı artan sigortalılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için insan kaynaklarına ve teknolojiye sürekli yatırım yapmaktayız.
Konusunda uzman kadromuz ile acenteliklerini yapmakta olduğumuz şirketlerimizin Türkiye sıralamalarında üst sıralarda yer almaktayız. Temel Polprensibimiz hizmet verdiğimiz her alanda en iyi olmaktır.

Güveniniz sigortamız , teminatımız adımızdır …

Misyonumuz ;

Siz müşterilerimizle olan bütün ilişkilerimizde sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı doğru anlayarak , en doğru hizmeti sunabilmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik. Bunun size vereceğimiz hizmetin kalitesini artıracağını biliyoruz ve bu bilinçle başladığımız ticari hayatımıza teknolojinin de bize verdiği imkanları kullanarak geliştirmeye devam ediyoruz.

Neden Okuşlar Sigorta ?

Okuşlar Sigorta ile sigorta ihtiyaçlarınıza en kapsamlı ve ekonomik anlamda en uygun çözümü elde edersiniz.
Hasar anında ve sonrasında doğru ve hızlı yönlendirmeler alırsınız .
Poliçe ve teminat devamlılığınız konusunda yakın ilgi ve titizlikle takip edilirsiniz.