Konut Sigortaları

Konut Sigortaları

Değişen yaşam koşuları ile karşılaşılabilecek riskler çeşitleniyor . Peki siz bu risklerin farkındamısınız ? Biz sizin yerinize düşündük ve aklınıza bile gelmeyecek ancak başınıza gelebilecek riskleri teminat altına alan bir konut sigortası hazırladık .

Evinizdeki huzurunuzu hatta sağlığınızı güvence altına alıyor , beklentilerinizden daha fazlasını bulacağınız bir konut sigortası ile dört dörtlük koruma sağlıyoruz…

⇒Bilgi ve Teklif için tıklayınız

DASK

Zorunlu deprem sigortası ile  depremin ve depremin neden olabileceği yangın , infilak tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı  binanızdaki kısmi yada kümül hasarı tazmin eden zorunlu bir poliçedir.

⇒Bilgi ve Teklif için tıklayınız

Ortak Alan Sigortaları

Site, apartman gibi toplu yaşam alanları ile yönetici sorumlulukları için şimdi Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası var! Siteler ve apartmanlar her gün yangından fırtınaya, hırsızlıktan sel-su baskınına sayısız riskle karşı karşıya kalıyor. Toplu yaşam alanları için geliştirilen Apartman Sigortası, tüm bu durumlara karşı güvence verirken, apartman ve site yöneticilerinin sorumluluklarını da tek bir poliçede teminat altına alıyor.

⇒Bilgi ve Teklif için tıklayınız